OVALT MATBORD, 1900-talets första hälft.

237662. OVALT MATBORD, 1900-talets första hälft.

Ovalt bord , ek,ekfanér, 2 st iläggsskivor.
139 x 110 cm
Höjd 78 cm
Tot med ilägg 217 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

139 x 110 cm
Höjd 78 cm
Tot med ilägg 217 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 150