SIXTEN LUNDBOHM. 1895-1982, blyerts, " Kåseberga " signerad , daterad -53.

237613. SIXTEN LUNDBOHM. 1895-1982, blyerts, " Kåseberga " signerad , daterad -53.

22 x 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 30 cm.

Antal besök: 1 597