PARTI DIVERSE, 15 delar, keramik och metall, 1900-tal.

23756. PARTI DIVERSE, 15 delar, keramik och metall, 1900-tal.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 627