ARMBAND, 18k guld. Vikt 59,8g.

23734. ARMBAND, 18k guld. Vikt 59,8g.

Stämplad Boliden, längd ca 21,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 1 271