SOFFGRUPP, 5 delar, två soffor + tre bord, Wards Ateliéer - Tibro, 1960/70-tal.

237272. SOFFGRUPP, 5 delar, två soffor + tre bord, Wards Ateliéer - Tibro, 1960/70-tal.

Två soffor + tre bord.
Grön soffa, längd 210 cm, bredd 90, förvaringslåda under.
Grön soffa, längd 175, bredd 90, förvaringslåda under.
Bord, höjd 48 cm.
Hörnbord med barkarusell, 94x94 cm.
Soffbord med förvaring, hjul, 140x90 cm, höjd 40 cm.

Slitage, soffor med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två soffor + tre bord.
Bord, höjd 48 cm.

Slitage, soffor med fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 075