FIGURIN, brons, enligt uppgift gravfigurin, Egypten.

237184. FIGURIN, brons, enligt uppgift gravfigurin, Egypten.

Monterad på träsockel samt inramad. Rammått 22 x 17 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850