TOMTE, sparbössa, terracotta, 1900-talets mitt.

237178. TOMTE, sparbössa, terracotta, 1900-talets mitt.

Höjd 16 cm.

Nagg, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.

Nagg, se bild.

Antal besök: 1 245