IGGE KARLSSON. blandteknik på papper, signerad samt daterad -68.

237077. IGGE KARLSSON. blandteknik på papper, signerad samt daterad -68.

Ca 51 x 42 xm.

Ej examinerad ur ram.

Igge Karlsson (Född 1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 51 x 42 xm.

Ej examinerad ur ram.

Igge Karlsson (Född 1932)

Antal besök: 622