Skål, Orrefors Glasbruk, Gunnar Cyrén, signerad, Höjd:8,5 cm.
Snapsglas, Orrefors glasbruk, oidentifierad signering, Höjd:15 cm.
Vas, oidentifierad signering, Höjd;21 cm.
Parfymflaska, Höjd:11 cm.
Bruksslitage. Mindre repor.
Parfymflaska, Höjd:11 cm.
Bruksslitage. Mindre repor.