PARTI GLAS, 4 delar, 1900-tal.

237039. PARTI GLAS, 4 delar, 1900-tal.

Skål, Orrefors Glasbruk, Gunnar Cyrén, signerad, Höjd:8,5 cm.
Snapsglas, Orrefors glasbruk, oidentifierad signering, Höjd:15 cm.
Vas, oidentifierad signering, Höjd;21 cm.
Parfymflaska, Höjd:11 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Parfymflaska, Höjd:11 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 714