Gomér & Andersson Linköping
Vintagekläder & Accessoarer
PÄLSJACKA, tvättbjörn, Bruno - Furs of Sweden, 1900-tal. Ca. storlek 38/40.
237026. PÄLSJACKA, tvättbjörn, Bruno - Furs of Sweden, 1900-tal. Ca. storlek 38/40.
Rygglängd ca. 70 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygglängd ca. 70 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 845