ANNE NÖMTAK. Väggvepa/bonad, "Fåglar" signerad AN, Borås Jaquardväfveri, 1960-/70-tal.

237021. ANNE NÖMTAK. Väggvepa/bonad, "Fåglar" signerad AN, Borås Jaquardväfveri, 1960-/70-tal.

Motiv i cerise mot mörkbrun botten. 210x130 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 597