BRICKBORD, 1800-tal.

23701. BRICKBORD, 1800-tal.

Mahogny. Lös plåtbricka med blomsterbemålning. Längd 83 cm, bredd 63 cm, höjd 54 cm.

Fanérskador. Möjligen är benen något kapade.

Gör en kostnadsfri värdering!
23701. BRICKBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 293