Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, Isbjörn, Kunglig dansk, Danmark 1900-tal.
237008. FIGURIN, Isbjörn, Kunglig dansk, Danmark 1900-tal.
L 14,5 cm.
obetydligt åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
L 14,5 cm.
obetydligt åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 201