BORD "MARIA FLAP", Bruno Mathsson för Dux.

236951. BORD "MARIA FLAP", Bruno Mathsson för Dux.

Bok. Brännmärkt Bruno Mathsson by Dux.
Längd 19,5-279, bredd 110, höjd 72 cm.
Modellen formgiven år 1936.

Smärre stötskador och fläckar samt bruksslitage. Ett gångjärn defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellen formgiven år 1936.

Antal besök: 4 415