BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
236914. BYRÅ, 1900-tal.

Längd 71 bredd 40 höjd 83 cm.

Slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
236914. BYRÅ, 1900-tal.

Längd 71 bredd 40 höjd 83 cm.

Slitage, stötmärken.

Antal besök: 616