VÄGGUR, omkring 1900.

VÄGGUR, omkring 1900.
236911. VÄGGUR, omkring 1900.

Höjd 51 cm.
Nyckel och pendel finns.

Slitage, färgbortfall, repor och märken, smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
236911. VÄGGUR, omkring 1900.

Höjd 51 cm.
Nyckel och pendel finns.

Antal besök: 742