ERIK LUNDBERG. Rölakansmatta, Vävaregården Eringsboda, 230 x 95 cm, 1900-tal.

236906. ERIK LUNDBERG. Rölakansmatta, Vävaregården Eringsboda, 230 x 95 cm, 1900-tal.

Geometriskt mönster i färger blått, rosa, grått och vitt.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 875