MONOPOL, Alga, 1950/60-tal.

MONOPOL, Alga, 1950/60-tal.
2368755. MONOPOL, Alga, 1950/60-tal.

I kartong. Spelbräde, ca. 43x43 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Mindre skador på kartong. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 601