12 tekoppar med fat 12 assietter, diameter 19 cm 1 kakfat, diameter 27 cm 1 tillbringare, höjd 13,5 cm 1 tekanna 1 gräddkanna 1 sockerskål.
Bruksslitage. Enstaka nagg.