DANIEL SANO. Komposition, olja på duk, signerad 78.

236821. DANIEL SANO. Komposition, olja på duk, signerad 78.

90 x 116 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 116 cm.

något fläckig.

Antal besök: 1 956