DANIEL SANO. Komposition, olja på duk, signerad 77.

236816. DANIEL SANO. Komposition, olja på duk, signerad 77.

100 x 72 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 72 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 791