DANIEL SANO. Figurkomposition, olja på duk, signerad 78.

236809. DANIEL SANO. Figurkomposition, olja på duk, signerad 78.

92 x 64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

92 x 64 cm.

Antal besök: 2 216