FAT, keramik, "Florens", Birger Kaipiainen, Arabia, Finland, 1900-talets andra hälft.

236785. FAT, keramik, "Florens", Birger Kaipiainen, Arabia, Finland, 1900-talets andra hälft.

Längd ca 25 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 25 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 258