OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Beatrice Cenci, efter Guido Reni, olja på duk, osignerad.

236767. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Beatrice Cenci, efter Guido Reni, olja på duk, osignerad.

Ca 57 x 44 cm.

Krackelyrer, slitage, färgbortfall, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 57 x 44 cm.

Antal besök: 1 419