LJUSSTAKAR 1 par mässing No 80 Skultuna samt SPEGELLAMPETTER 1 par, 1900-tal.

236753. LJUSSTAKAR 1 par mässing No 80 Skultuna samt SPEGELLAMPETTER 1 par, 1900-tal.

Ljusstakar höjd ca 20 cm.
Spegellampetter.

Slitage.
Montagespikar saknas på spegellampetter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstakar höjd ca 20 cm.
Spegellampetter.

Slitage.

Antal besök: 1 130