PERSSONS KRYDDSCHEMA, litografiskt tryck.

236727. PERSSONS KRYDDSCHEMA, litografiskt tryck.

Texter, Karin Österling- Bergholtz.
Bilder, Melin & Österlin.
49x69 cm.
Signe Persson-Melin, Sverige (Född 1925).

Fuktskador i kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bilder, Melin & Österlin.
49x69 cm.

Fuktskador i kanterna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 993