KAPPA, Skinn, Gunilla Pontén, strl 40, 1970-tal.

236581. KAPPA, Skinn, Gunilla Pontén, strl 40, 1970-tal.

Märkt storlek 40. Etikett, Gunilla Pontén Brutus Rex.

Rygglängd 114 cm. Ärmlängd (mätt från armhåla) ca. 40,5 cm.

Bruksslitage. Skärpspänne trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 710