MATSALSBORD, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1960-tal.

236575. MATSALSBORD, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1960-tal.

Fanerat i mahogny, rund skiva, 3 extraskivor och nedfällbart stödben. Diameter 115, höjd 74 extraskivor längd 3 x 49 cm. Bordets totala längd med skivor 262 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 628