SCHACKSPEL, sten, 1900-talets slut.

236557. SCHACKSPEL, sten, 1900-talets slut.

Mått 22,5 x 23 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 22,5 x 23 cm.

Bruksslitage, mindre nagg.

Antal besök: 594