VÄSKA, läder, SJ, 1900-talets tredje kvartal.
236554. VÄSKA, läder, SJ, 1900-talets tredje kvartal.
Längd 40, höjd 30 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 40, höjd 30 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
2 798