ALGOT V RINGSTRÖM. Vinterbild, olja på duk, signerad och daterad 1922.

236503. ALGOT V RINGSTRÖM. Vinterbild, olja på duk, signerad och daterad 1922.

80 x 104 cm.

Krackelerad, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 104 cm.

Krackelerad, fläckar.

Antal besök: 1 518