CARL JULIUS. Motiv från Viken, olja på duk, signerad C Julius.

236489. CARL JULIUS. Motiv från Viken, olja på duk, signerad C Julius.

50 x 61 cm.

Carl Julius (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Carl Julius (Född 1927)

Antal besök: 2 937