OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kullaplatsen Helsingborg, olja på duk, signerad Gull Krook 97.

236472. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kullaplatsen Helsingborg, olja på duk, signerad Gull Krook 97.

60 x 73 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 73 cm.

Lagning.

Antal besök: 1 323