MOPED, Viarelli Retro 50, Klass 2.

2364095. MOPED, Viarelli Retro 50, Klass 2.

Moped klass 2.
25 km/h.
Du som har ett körkort, traktorkort eller fyllt 15 år före den första oktober 2009 behöver inte förarbevis.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Fäste för visir saknas.
Repor vänster bakkåpa.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Moped klass 2.
25 km/h.

Fäste för visir saknas.
Repor vänster bakkåpa.
Bruksslitage.

Antal besök: 6 705