JÖRAN SALMSON. Figurkomposition, olja på pannå, signerad.

236396. JÖRAN SALMSON. Figurkomposition, olja på pannå, signerad.

Snidad träram. Bildyta 26 x 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 240