STEFANIE VON TRAUTTWEILER. Blomsterstilleben. Olja på duk, signerad.

236353. STEFANIE VON TRAUTTWEILER. Blomsterstilleben. Olja på duk, signerad.

49 x 60 cm.

Duk något ospänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 60 cm.

Duk något ospänd.

Antal besök: 901