KOPPAR, 8 st samt SKÅL, porslin, Japan, 1800/1900-tal.

236346. KOPPAR, 8 st samt SKÅL, porslin, Japan, 1800/1900-tal.

Bl a imaridekor. Skål, diam 15 cm. Koppar, diam 7-8 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg.

Antal besök: 641