Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Th. Jansen.
236321. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blomsterstilleben, olja på duk, signerad Th. Jansen.
50 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 40 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 024