SALONGSGRUPP, 5 delar, empirestil, tidigt 1900-tal.

236271. SALONGSGRUPP, 5 delar, empirestil, tidigt 1900-tal.

Soffa, bord, pall samt 2 baljfåtöljer. Beslag i gulmetall. Soffa, längd 155 cm. Bord diam 83, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 631