STOLAR, 6 st, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1960-tal.

236265. STOLAR, 6 st, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1960-tal.

Vitlackerad stomme med förgyllda detaljer. Stoppad klädsel med blå plyschklädsel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 389