MATSALSSKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

236257. MATSALSSKÅP, art deco, 1900-talets första hälft.

Intarsia. Längd 109, bredd 52, höjd 130 cm.

Bruksslitage, fanerskador på ena gaveln, nyckelhylsor saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 831