SERVERINGSVAGN, teak, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1900-talets tredje kvartal.

236245. SERVERINGSVAGN, teak, Skaraborgs Möbelindustri, Tibro, 1900-talets tredje kvartal.

Tevagn/serveringsvagn med en uppfällbar skiva om 38 cm.
Utdragbar låda under, etikettmärkt.
Längd 86, bredd 51, höjd 69 cm
.

Hjulens torrsprickor, i övrigt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 505