4 st rökelsekar, genombruten dekor, höjd ca 5,5 - 6 cm.
Vas, höjd ca 11 cm.
Skål, diameter ca 16,5 cm.
Fat, diameter ca 20,5 cm.
Slitage, sprickor, nagg.
Vas, höjd ca 11 cm.
Skål, diameter ca 16,5 cm.
Fat, diameter ca 20,5 cm.
Slitage, sprickor, nagg.