PARTI PORSLIN, 7 delar, orientaliskt.

236242. PARTI PORSLIN, 7 delar, orientaliskt.

4 st rökelsekar, genombruten dekor, höjd ca 5,5 - 6 cm.
Vas, höjd ca 11 cm.
Skål, diameter ca 16,5 cm.
Fat, diameter ca 20,5 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 11 cm.
Skål, diameter ca 16,5 cm.
Fat, diameter ca 20,5 cm.

Slitage, sprickor, nagg.

Antal besök: 782