MATSALSSKÅP, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1959.

236218. MATSALSSKÅP, rokokostil, Nyströms Möbler, Malmslätt, 1959.

Vitlackerat/förgyllda detaljer. Profilerade luckor med bakomliggande hyllor. Fyra lådor två inredda med besticks backar. Längd 113, bredd 46, höjd 178 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 671