SNAPSGLAS. 8 stycken snarlika, paraplyglas, sent 1800-tal.

236197. SNAPSGLAS. 8 stycken snarlika, paraplyglas, sent 1800-tal.

Höjd ca 11,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 803