SOLSTOLAR, 2 st, "Brommö", Ikea, 2000-tal.

2361849. SOLSTOLAR, 2 st, "Brommö", Ikea, 2000-tal.

Betsat lövträ. Repsits. Hopfällbar. Höjd ca 88 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 653