SEKRETÄR, 1900-talets mitt.

SEKRETÄR, 1900-talets mitt.
236108. SEKRETÄR, 1900-talets mitt.

Byrå, betsad björk, alrot
Bredd 93 cm
Djup 44 cm
Höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå, betsad björk, alrot
Bredd 93 cm
Djup 44 cm
Höjd 100 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 564