STILSOFFA, Empiremodell.

STILSOFFA, Empiremodell.
236078. STILSOFFA, Empiremodell.

Höjd 100, längd 156, djup 55 cm.

Bruksslitage, inga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, inga skador.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 345