PLÅTFLYGPLAN, "Tekno", Denmark, 1960-tal.

236041. PLÅTFLYGPLAN, "Tekno", Denmark, 1960-tal.

Propellerplan med originallåda.
Längd med låda, 18 cm
Bredd med låda, 20 cm.

Åldersslitage.
Låda med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd med låda, 18 cm
Bredd med låda, 20 cm.

Åldersslitage.
Låda med sprickor.

Antal besök: 1 943