VÄSKA "Celia", Mulberry, 2000-tal.

236018. VÄSKA "Celia", Mulberry, 2000-tal.

Kvitto med mera medföljer.
Längd ca. 28 cm. Höjd ca. 24 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kvitto med mera medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 677